Warning: Use of undefined constant ‘WP_MEMORY_LIMIT’ - assumed '‘WP_MEMORY_LIMIT’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inanallianz.com/public_html/wp-config.php on line 60

Warning: Use of undefined constant ‘64M’ - assumed '‘64M’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inanallianz.com/public_html/wp-config.php on line 60
Hakkımızda – İnan Allianz

Üniversite eğitimim ve yüksek lisansımın ardından çalışma hayatına atılıp bir süre farklı alanlarda çalışarak hem iş hayatını hem de kendimi tanıma fırsatı buldum.

Edindiğim tecrübeler sonucunda kendime en uygun alanının sigorta sektörü olduğuna karar vererek, aldığım eğitimlerin ardından, 2009 yılında American Life Hayat A.Ş.’de Sigorta Danışmanı” olarak göreve başladım. Bu kurumda öncelikli olarak risk ürünleri olmak üzere sağlık, hayat ve ferdi kaza sigortalarının lansmanında görev aldım.

2010 yılında bir süre Aegon Emeklilik ve Hayat Sigorta bünyesinde “BES Uzmanı” olarak satış temsilciliği görevinde bulunduktan sonra 2010 yılı Aralık ayında Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.’ye geçtim. Bu kurumda 2012 yılına kadar elementer, BES, hayat ve sağlık ürünlerinin lansmanında, müşteri temsilciliği görevinde bulundum.

2012 yılından itibaren Allianz Sigorta çatısı altında İnan Sigorta Acenteliği olarak hizmet vermeye devam ediyorum.